top of page

ONZE SCHOOL

Van harte welkom op onze school. We zijn vereerd dat we je mogen begeleiden op jouw ontdekkingstocht. We kijken ernaar uit om je te leren kennen, begrijpen en te respecteren zoals je bent. We staan paraat om al je talenten te helpen ontplooien en je bij te staan wanneer het minder goed gaat.

Onze school: Over ons

ONZE VISIE

Op onze school staat het kind centraal.  Vanuit enkele  kerngedachten brengen wij onze schoolvisie in beeld. Zaken zoals een stevige basis, zin om te leren/leven, veerkracht en zelfbewustzijn zijn enkele voorbeelden hiervan. Lees gerust verder door op de link hieronder te klikken.

Onze school: Tekst

ONS TEAM

BELEID

Isabelle Lanckriet - directeur - isabelle.lanckriet@arkorum.be - 0472 79 31 23 

Fanny Schoorens - beleidsondersteuner - fanny.schoorens@arkorum.be

KLEUTERAFDELING

Joke Demeulenaere - Peuterklas - joke.demeulenaere@arkorum.be

Ann Lesage - 1e kleuter A  - a.lesage@arkorum.be 

Griet Gekiere - 1e kleuter B - griet.gekiere@arkorum.be

Hendi Dekimpe - 2e kleuter - hendi.dekimpe@arkorum.be  

Bene De Boe - 2e kleuter - bene.deboe@arkorum.be

Cindy Verstraete - 3e kleuter - cindy.verstraete@arkorum.be 

Sophie Vanoverberghe - ambulant  - bewegingsopvoeding - sophie.vanoverberghe@arkorum.be 

Esma Zerrouk - kinderverzorgster/slaapklas - esma.zerrouk@arkorum.be

LAGERE AFDELING

Myriam Vuylsteke - 1e leerjaar - myriam.vuylsteke@arkorum.be 

Veerle Verhaeghe - 2e leerjaar - veerle.verhaeghe@arkorum.be

Ineke Coppé - 3e leerjaar - ineke.coppe@arkorum.be 

Sarah Dedeine - co-teacher 2e leerjaar - ambulant - sarah.dedeine@arkorum.be

Ann Schelpe - 4e leerjaar - ann.schelpe@arkorum.be 

Shauny Lagae - 4e leerjaar - shauny.lagae@arkorum.be

Maaike Vandromme - 5e leerjaar - maaike.vandromme@arkorum.be 

Elias Van Moerkercke - 5e leerjaar - elias.vanmoerkercke@arkorum.be

Ingrid Heinkens - 6e leerjaar - ingrid.heinkens@arkorum.be 

Désirée Degryse - bewegingsopvoeding - desiree.degryse@arkorum.be  

Els Detailleur - ambulante zorg - els.detailleur@arkorum.be  

 

OVERKOEPELEND

Lise Vandevelde - zorgcoördinator - lise.vandevelde@arkorum.be

Carine Vandevyvere - secretariaat - carine.vandevyvere@arkorum.be 
Mieke Cools - opvang/middagwerking
Jana Declercq - opvang/middagwerking/onderhoud
Caroline Lammers - middagwerking
Heidi Declercq - opvang/middagwerking
Sabien Himpe - onderhoud/middagwerking

Jo Santens - logistiek

Onze school: Personeel
Kleuterschool

Zorg op school

‘Niet alle kinderen zijn sterren, maar we kunnen ze wel allemaal doen schitteren.’ 
 

Deze gedachte vormt samen de schoolvisie de basis voor onze zorgvisie.  Welbevinden en betrokkenheid komen op de eerste plaats. Dit is dé basisvoorwaarde om tot leren, tot ontwikkeling te komen. Om die reden besteden we veel aandacht aan een positief en veilig klasklimaat en aan de socio – emotionele ontwikkeling.  

Onze school: Afbeelding

Historiek

Onze school bestaat sinds 1881. 
Zij werd gesticht door de Zusters van Rumbeke en was één van de drie scholen die behoorden tot het schoolbestuur ‘Vzw schoolcomité van de vrije scholen te Rumbeke’. De andere scholen bevinden zich op de Zilverberg en in Rumbeke.

De naam Sint-Lodewijk danken wij aan de Rumbeekse lijnwaadfabrikant Louis Leyn (1829-1910). 
Hij financierde de grond en de bouw van de school en ook het klooster. In de voorgevel prijkt nog steeds het beeld van de heilige Lodewijk van Frankijk. Tijdens de tweede wereldoorlog werd de school verwoest. 


Bij de school kwam ook een nieuw huis voor de zusters, dit werd het eerste bijhuis van het klooster van Rumbeke. 
De laatste zuster die het onderwijs verliet was zuster Cecilia, zij stond voor de klas stond tot eind 1980. 
In 1988 verlieten de twee laatste zusters Beitem. Op de plaats waar hun ‘klooster’ zich bevond, werd in 1995 een nieuwe turnzaal gebouwd. 
In 2006 vierde onze school haar 125-jarig bestaan. 

beitemschoolvoor14-18-450x281.jpg
Onze school: Afbeelding
bottom of page